|
☰ Links
|
|
| ID | 84647 |
|---|---|
| Nombre | Mayuko Yuzu |
| Other Names | 柚子 真柚子 (ゆず まゆこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Suzuka Fujimura, 藤邑鈴香, ふじむら すずか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | October 5 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 158cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 85cm |
| Bust | 102cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayuko Yuzu
Perfil
Anime girl Mayuko Yuzu is a character from Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ (2016)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| misa11037 joined |
| vasdko13 joined |

Facebook 