Chiyori Miyama is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! featuring al pecho azul hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84692 |
|---|---|
| Nombre | Chiyori Miyama |
| Other Names | 深山 千世梨 (みやま ちより) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
| Age | 37 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiyori Miyama
Perfil
Chiyori Miyama is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |
18
12
Facebook 
Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!