|
☰ Links
|
|
| ID | 84843 |
|---|---|
| Nombre | Yumi Kobayakawa |
| Other Names | 小早川 由美 (こばやかわ ゆみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yumi Kobayakawa
Perfil
Anime girl Yumi Kobayakawa is a character from Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
AndrewsAVATAR rated Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem ★★★★
|

Facebook 
Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction
AndrewsAVATAR rated