|
☰ Links
|
|
| ID | 88702 |
|---|---|
| Nombre | Kokone Nagaoka |
| Other Names | 長岡 ここね, ながおか ここね |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuka Nishiguchi, 西口 有香, にしぐち ゆか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | October 30 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 170cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kokone Nagaoka
Perfil
Anime girl Kokone Nagaoka is a character from Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |

Facebook 
Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru
SK071 rated