Athena is a personaje principal character from Kyonyuu Fantasy 3 if known for cadera / pasado de cadera púrpura hair and naranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88710 |
|---|---|
| Nombre | Athena |
| Other Names | アテナ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 3 if |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 110cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 101cm |
| Height | 170cm |
| Cup Size | M |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Athena
Perfil
Athena is a character from Kyonyuu Fantasy 3 if.
They have been indexed as Femenino Adulto with Naranja eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Fantasy (Series) (2009)
Kyonyuu Fantasy 3 if (2017)
Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai- (2018)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Holocat joined |
| wgiybat joined |
3
40
75
90
Facebook 