One of the notable characters from Kyonyuu Fantasy 3, Zoe is recognized for cadera / pasado de cadera marrón hair, púrpura eyes, and elfo ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 88713 |
|---|---|
| Nombre | Zoe |
| Other Names | ゾーエ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 3 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuko Gibu, 儀武ゆう子, ぎぶ ゆうこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 96cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Zoe
Perfil
Zoe is a character from Kyonyuu Fantasy 3.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | Elfo |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|
3
60
69
83
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
SKyongmania faved