Fuuko Miyakura appears in Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ as a sin clasificar character with cadera / pasado de cadera marrón hair and marrón eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 88764 |
|---|---|
| Nombre | Fuuko Miyakura |
| Other Names | 美矢倉 楓子 (みやくら ふうこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuko Miyakura
Perfil
Fuuko Miyakura is a character from Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
50
21
Facebook 