|
☰ Links
|
|
| ID | 88784 |
|---|---|
| Nombre | Natsuki Ichikawa |
| Other Names | 市川 菜月 (いちかわ なつき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Gohoushi Nurse ~Mayonaka no Kyousei Call~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ayaka Fukuyama, 福山綾夏, ふくやま あやか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 153cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Ichikawa
Perfil
Anime girl Natsuki Ichikawa is a character from Gohoushi Nurse ~Mayonaka no Kyousei Call~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Gohoushi Nurse ~Mayonaka no Kyousei Call~