|
☰ Links
|
|
| ID | 90984 |
|---|---|
| Nombre | Yoruko Houmatsu |
| Other Names | 泡沫 夜仔(ほうまつ よるこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Deep One |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | September 23 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 167cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yoruko Houmatsu
Perfil
Anime girl Yoruko Houmatsu is a character from Deep One.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Deep One
SK071 rated