Rena is a character from Harem Fantasy featuring cabello recogido / indeterminado naranja hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 92636 |
|---|---|
| Nombre | Rena |
| Other Names | レナ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuu Shimotsuki, 霜月優, しもつき ゆう |
| Etiquetas | drillhair, side ponytail, capelet |
| Personalidad | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Age | 20 |
| Blood Type | O |
| Height | 156cm |
| Weight | 46kg |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena
Perfil
Rena is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Naranja hair that is Cabello recogido / indeterminado length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Cabello recogido / indeterminado | (Hasta los Hombros) |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Natsu22s joined |
3
66
14
58
Facebook 
Harem Fantasy