|
☰ Links
|
|
| ID | 94489 |
|---|---|
| Nombre | Cheryl Hanover |
| Other Names | シェリル=ハノーヴァー |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hakudaku no Himekishi |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cheryl Hanover
Perfil
Anime girl Cheryl Hanover is a character from Hakudaku no Himekishi.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Rojo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hakudaku no Himekishi
Megui Dungeon