Momoko Kozeki appears in Ren'ai, Karichaimashita as a sin clasificar character with hasta la cintura azul hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95051 |
|---|---|
| Nombre | Momoko Kozeki |
| Other Names | 小関 桃子(こぜき ももこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momoko Kozeki
Perfil
Momoko Kozeki is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Azul hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Darkmaster77 joined |
| Sasebo joined |

Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita