Ayaka Yohakari is a personaje principal character from Karigurashi Ren'ai known for cadera / pasado de cadera rosa hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95058 |
|---|---|
| Nombre | Ayaka Yohakari |
| Other Names | 世計 絢花 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Karigurashi Ren'ai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | August 18 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 147cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Yohakari
Perfil
Ayaka Yohakari is a character from Karigurashi Ren'ai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Karigurashi Ren'ai