|
☰ Links
|
|
| ID | 95134 |
|---|---|
| Nombre | Zoe |
| Other Names | ゾーエ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 178cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 72cm |
| Hip | 99cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Zoe
Perfil
Anime girl Zoe is a character from Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Gris hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | Elfo |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
AndrewsAVATAR rated Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem ★★★★
|

Facebook 
Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~
AndrewsAVATAR rated