|
☰ Links
|
|
| ID | 95137 |
|---|---|
| Nombre | Sakura Harukaze |
| Other Names | 春風 さくら(はるかぜ さくら) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akari Hazuki, 葉月あかり, はづき あかり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakura Harukaze
Perfil
Anime girl Sakura Harukaze is a character from Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | (Rojo) |
| Color de Cabello | Marrón | (Rosa) |
| Largo de Cabello | Al Cuello | (Cadera / Pasado de Cadera) |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No | (Sí) |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Yuqii joined |

Facebook 
Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~