Rio Jougasaki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! featuring hasta la cintura negro hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95451 |
|---|---|
| Nombre | Rio Jougasaki |
| Other Names | 城ヶ崎 莉音 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 118cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Jougasaki
Perfil
Rio Jougasaki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Holocat joined |
4
42
99
34
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!