Fuuka Watase is a character from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ featuring al pecho borgoña hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97342 |
|---|---|
| Nombre | Fuuka Watase |
| Other Names | 渡瀬 楓夏 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Nanako Mamiya, 間宮菜南子, まみや ななこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuka Watase
Perfil
Fuuka Watase is a character from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Borgoña hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Borgoña | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
56
32
67
Facebook 
Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~