One of the notable characters from Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata, Yayoi Momoshiro is recognized for cadera / pasado de cadera rojo hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97481 |
|---|---|
| Nombre | Yayoi Momoshiro |
| Other Names | 桃城 弥生 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yayoi Momoshiro
Perfil
Yayoi Momoshiro is a character from Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rojo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| lmntrix joined |
| MeiMeiMei joined |

Facebook 
Saenai Kanojo no Ecchi no Shikata