Brynhildr Arlesgrat appears in Blade x Bullet - Kinrin no Soleil as a personaje principal character with cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97653 |
|---|---|
| Nombre | Brynhildr Arlesgrat |
| Other Names | ブリュンヒルデ・アルルクラート |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Blade x Bullet - Kinrin no Soleil |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Brynhildr Arlesgrat
Perfil
Brynhildr Arlesgrat is a character from Blade x Bullet - Kinrin no Soleil.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| meltedsorbet joined |
50
21
Facebook 
Blade x Bullet - Kinrin no Soleil