|
☰ Links
|
|
| ID | 98121 |
|---|---|
| Nombre | Nemuru Mafuka |
| Other Names | 真深 眠 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Realive |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miu Yuzuhara, 柚原みう, ゆずはら みう |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 151cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nemuru Mafuka
Perfil
Anime girl Nemuru Mafuka is a character from Realive.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Realive