|
☰ Links
|
|
| ID | 98248 |
|---|---|
| Nombre | Mikage Kujou |
| Other Names | 九条 御影 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Maho x Roba -Witches Spiritual Home- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikage Kujou
Perfil
Anime girl Mikage Kujou is a character from Maho x Roba -Witches Spiritual Home-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Maho x Roba -Witches Spiritual Home-