|
☰ Links
|
|
| ID | 98358 |
|---|---|
| Nombre | Shiori Fukuhara |
| Other Names | 福原 汐織 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kimi to Tsunagaru Koi Flag |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | October 5 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 140cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiori Fukuhara
Perfil
Anime girl Shiori Fukuhara is a character from Kimi to Tsunagaru Koi Flag.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Gris hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ After all, you're not interested in anyone who doesn't have huge tits, right? ”
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|

Facebook 
Kimi to Tsunagaru Koi Flag
artmaster rated