|
☰ Links
|
|
| ID | 98610 |
|---|---|
| Nombre | Kyouka Nonomiya |
| Other Names | 野々宮 京楓 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mono no Aware wa Sai no Koro. |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kana Yuuki, 优木加奈, ゆうき かな |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | October 22 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 164cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouka Nonomiya
Perfil
Anime girl Kyouka Nonomiya is a character from Mono no Aware wa Sai no Koro..
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|

Facebook 
Mono no Aware wa Sai no Koro.
artmaster rated