One of the notable characters from Rhapsodic Holiday, Yuzuha Hanyuuin is recognized for hasta la cintura blanco hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98770 |
|---|---|
| Nombre | Yuzuha Hanyuuin |
| Other Names | 埴生院 柚葉 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Rhapsodic Holiday |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Chiyo Ousaki, 桜咲千依, おうさき ちよ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzuha Hanyuuin
Perfil
Yuzuha Hanyuuin is a character from Rhapsodic Holiday.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Blanco hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
60 
Facebook 
Rhapsodic Holiday