One of the notable characters from Rhapsodic Holiday, Maha Diggsbaum Bancroft is recognized for cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98771 |
|---|---|
| Nombre | Maha Diggsbaum Bancroft |
| Other Names | マハ・D・バンクロフト |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Rhapsodic Holiday |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 161cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maha Diggsbaum Bancroft
Perfil
Maha Diggsbaum Bancroft is a character from Rhapsodic Holiday.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |

Facebook 
Rhapsodic Holiday
Luna_Bakugo faved