|
☰ Links
|
|
| ID | 98915 |
|---|---|
| Nombre | Aira Morito |
| Other Names | 森都 あいら |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Shugaten! -Sugarfull Tempering- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 81cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aira Morito
Perfil
Anime girl Aira Morito is a character from Shugaten! -Sugarfull Tempering-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Shugaten! -Sugarfull Tempering-