Hikari Rurikarakusa is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ featuring hasta la cintura rosa hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98928 |
|---|---|
| Nombre | Hikari Rurikarakusa |
| Other Names | 瑠璃唐草 ひかり |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Suzuka Fujimura, 藤邑鈴香, ふじむら すずか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 146cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hikari Rurikarakusa
Perfil
Hikari Rurikarakusa is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~