|
☰ Links
|
|
| ID | 33692 |
|---|---|
| Nome | Aililou Finnian |
| Outros Nomes | アイリル フィニアン (Airiru Finian) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Maken-Ki! |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Rina Hidaka, 日高里菜, ひだか りな |
| Tags | gothic lolita, headdress, curly hair, hair tube, twin, military uniform, tights |
| Personalidade | |
| Bust | 67cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 71cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aililou Finnian
Perfil
Anime girl Aililou Finnian is a character from Maken-Ki!.
They have been indexed as Feminino Criança with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Twin Sister of Lilou Finnian
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Maken-Ki!