Chiaki Mutsuura is an unsorted character from XX of the Dead known for long black hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 100102 |
|---|---|
| Name | Chiaki Mutsuura |
| Other Names | 六浦 千明 (むつうら ちあき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | XX of the Dead |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiaki Mutsuura
Profile
Chiaki Mutsuura is a character from XX of the Dead.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
XX of the Dead