Anime girl Zona is a adult with to chest length purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 10151 |
|---|---|
| Name | Zona |
| Other Names | ゾナ , Xona |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | demon, horns, cheek curls, curly hair, necklace, choker, tsurime |
| Personality | |
| Bust | 102cm |
| Height | 159cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Zona
Profile
Anime girl Zona is a character from Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-.
Due to being indexed as a Non-Human character type, they do not have visual traits assigned.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Horns |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
35
12
56
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-