☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 10449 |
|---|---|
| Name | Zastin Deviluke |
| Other Names | ザスティン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | To Love-ru - Trouble |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Takehito Koyasu, 子安武人, こやす たけひと |
| Tags | demon, ahoge, armor, cape |
| Personality | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 205cm |
| Weight | 108kg |
| Bust | 125cm |
| Waist | 111cm |
| Hip | 116cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Zastin Deviluke
Profile
Anime boy Zastin Deviluke is a character from To Love-ru - Trouble.
They have been indexed as Male Adult with Blue eyes and White hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Male | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
To Love-ru - Trouble (2008)
To Love-Ru- Trouble (2008)
Motto To Love-Ru (2008)
To Love-Ru (Series) (2008)
To Love-Ru Darkness (2012)
To LOVE-Ru Darkness 2nd (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| GabrielAyala56798 joined |


Facebook 
