Anime girl Ema Isezaki is a teen with hip / past hip length brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 105499 |
|---|---|
| Name | Ema Isezaki |
| Other Names | 伊勢﨑 絵麻 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ema Isezaki
Profile
Anime girl Ema Isezaki is a character from Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| EternallyAngel joined |
| lambsgoia joined |
19
14
Facebook 
Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~