|
☰ Links
|
|
| ID | 105861 |
|---|---|
| Name | Ordinary Person |
| Other Names | 一般人, Swindler |
| Role | Protagonist |
| Primary Assignment | Akudama Drive |
| Media Type | anime |
| Voiced By | Tomoyo Kurosawa, 黒沢ともよ, くろさわ ともよ |
| Tags | blunt bangs, multicolour hair, stockings, choker, opera gloves, bracelet |
| Personality | |
| Birthday | April 15 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 165cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 74cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | A |
| Age | 20 |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ordinary Person
Profile
Anime girl Ordinary Person is a character from Akudama Drive.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Akudama Drive
Kawaii or NOT?!
| xiangzhi joined |
| Estourado joined |
| Kaczostrofa joined |
| murcielagometaliko19 joined |
1
97
70
Facebook 
Akudama Drive