Fujine Hatoba appears in Saint Dorei Gakuen as an unsorted character with long brown hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106986 |
|---|---|
| Name | Fujine Hatoba |
| Other Names | 鳩羽藤音 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | ponytail, hair ribbon, school uniform, twin |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fujine Hatoba
Profile
Fujine Hatoba is a character from Saint Dorei Gakuen.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Brown hair that is To Chest length.
Profile
At the setting of the story, 'Saint Martius Academy', she's a female student. Second year.Sakura's younger twin sister.
A cheery and happy-go-lucky, easygoing, lively girl.
She loves sports, and is in the lacrosse club.
The beautiful twin sisters are famous within the school, and she herself is also secretly popular, but she's not at all interested in love affairs.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Sakura Hatoba
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 