Tamami Kamishiro is an unsorted character from Chotto Sunao ni Donburi Kanjou known for short pink hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 1071 |
|---|---|
| Name | Tamami Kamishiro |
| Other Names | 神代 珠美 (カミシロ タマミ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Chotto Sunao ni Donburi Kanjou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | necklace, coat, hairclip, skirt, tights, ahoge, sandals |
| Personality | |
| Height | 136cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamami Kamishiro
Profile
Tamami Kamishiro is a character from Chotto Sunao ni Donburi Kanjou.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jariana joined |
| Skuyskiy joined |

Facebook 
Chotto Sunao ni Donburi Kanjou