One of the notable characters from Happy Live, Show Up!, Pechka Monika is recognized for medium-length purple hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 107259 |
|---|---|
| Name | Pechka Monika |
| Other Names | ペチカ・モニカ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Happy Live, Show Up! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Yamaoka, 山岡ゆり, やまおか ゆり |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | February 15 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 143cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 69cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pechka Monika
Profile
Pechka Monika is a character from Happy Live, Show Up!.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Happy Live, Show Up!