Kasumi Akikawa appears in Attack☆Love Heart as an unsorted character with very long brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112347 |
|---|---|
| Name | Kasumi Akikawa |
| Other Names | 秋川霞 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Attack☆Love Heart |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | braid, tracksuit, hood |
| Personality | |
| Birthday | January 30 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 154cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kasumi Akikawa
Profile
Kasumi Akikawa is a character from Attack☆Love Heart.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Yuuko Akikawa
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Attack☆Love Heart