Anna Hoshino appears in Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~ as an unsorted character with long blonde hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 120489 |
|---|---|
| Name | Anna Hoshino |
| Other Names | 星乃 アンナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Hoshino
Profile
Anna Hoshino is a character from Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |

Facebook 
Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~