One of the notable characters from Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~, Haruka Fujimiya is recognized for medium-length blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 125301 |
|---|---|
| Name | Haruka Fujimiya |
| Other Names | 藤宮 遥 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Fujimiya
Profile
Haruka Fujimiya is a character from Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
Profile
StudentA gyaru who does compensated dating. Of course from her classmates, and also her friends she keeps it a secret.
The way she talks is lighthearted, and on the face of it, it stands out that she acts like she looks down on people but if you talk to her she also has an unexpectedly innocent side.
On weekends she evenly splits her time between her part time job and sugar babying. She's earning fun money.
She deeply hates being alone, loitering with friends in the business district until late at night.
She's friendly with the protagonist Nogami, but despite her appearance she's tightly guarded, and doesn't accept Nogami's invitations at all.
Nogami, who hates not having his way, using Eri and Machiko, successfully films porn in the school infirmary, and Haruka on the contrary ends up begging....
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |
4 
Facebook 
Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~