Anime girl MyunMyun Lafleur is a teen with to waist length blonde / yellow hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 126640 |
|---|---|
| Name | MyunMyun Lafleur |
| Other Names | ミュンミュン・ラフルール |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Tags | gyaru, elf |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 108cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 92cm |
| Club | Maid Rhythmic Gymnastics |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
MyunMyun Lafleur
Profile
Anime girl MyunMyun Lafleur is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Elf |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
9
7
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!