Anime girl NunNun Lafleur is a adult with to shoulders length blonde / yellow hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127148 |
|---|---|
| Name | NunNun Lafleur |
| Other Names | ヌンヌン・ラフルール |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Tags | teacher, elf, pointy ears |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 114cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
NunNun Lafleur
Profile
Anime girl NunNun Lafleur is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations | Relations Graph
Mother of MyunMyun Lafleur
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
15
20
Facebook 