One of the notable characters from Layer Kanojo, Hiyori Kawasaki is recognized for medium-length black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 135123 |
|---|---|
| Name | Hiyori Kawasaki |
| Other Names | 川崎ひより |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Layer Kanojo |
| Media Type | manga |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 128cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 109cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiyori Kawasaki
Profile
Hiyori Kawasaki is a character from Layer Kanojo.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Skuyskiy joined |
7
8
Facebook 