Felicia La Nacuras is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! featuring very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 143632 |
|---|---|
| Name | Felicia La Nacuras |
| Other Names | フェルシア・ラ・ナキュラス |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Haruna Kirishima, 霧島はるな, きりしま はるな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 171cm |
| Bust | 121cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | Q |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Felicia La Nacuras
Profile
Felicia La Nacuras is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Yokasha joined |
12
85
60
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!