Anime girl Mamaria Le Failda is a adult with to neck length pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 144464 |
|---|---|
| Name | Mamaria Le Failda |
| Other Names | ママリア・レ・ファイルーダ |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 173cm |
| Bust | 127cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 94cm |
| Cup Size | T |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mamaria Le Failda
Profile
Anime girl Mamaria Le Failda is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!