Anime girl Veronica is a teen with to shoulders length black hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 144621 |
|---|---|
| Name | Veronica |
| Other Names | ヴェロニカ |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukiko Shinomori, 篠守 ゆきこ, |
| Tags | |
| Personality | |
| Blood Type | A |
| Height | 160cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 82cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Veronica
Profile
Anime girl Veronica is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
| anlessparky joined |

Facebook 
Harem Fantasy