Matsuri Carnaval appears in Kurukuru Fanatic as an unsorted character with very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 14730 |
|---|---|
| Name | Matsuri Carnaval |
| Other Names | 祀利・カルナヴァル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kurukuru Fanatic |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ai Fukada, 深田愛衣, ふかだ あい |
| Tags | yandere, hairclip, jacket, dress, hat, scarf, tights, gun |
| Personality | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 146cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matsuri Carnaval
Profile
Matsuri Carnaval is a character from Kurukuru Fanatic.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| blkopler joined |

Facebook 
Kurukuru Fanatic