Marina Mizumoto is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei featuring very long blonde hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20478 |
|---|---|
| Name | Marina Mizumoto |
| Other Names | 瑞本 まりな (みずもと まりな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Naho Sawamiya, 澤宮菜穂, さわみや なほ |
| Tags | nun, curly hair, cross, tights, pumps |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marina Mizumoto
Profile
Marina Mizumoto is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei