|
☰ Links
|
|
| ID | 243 |
|---|---|
| Name | Rin |
| Other Names | 凛, りん |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nagomibako Innocent Grey Fandisc |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shiho Kawaragi, 河原木志穂, かわらぎ しほ |
| Tags | kimono, blunt bangs, hime cut, hair ribbon |
| Personality | |
| Birthday | December 2 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 162cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin
Profile
Anime girl Rin is a character from Nagomibako Innocent Grey Fandisc.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Nagomibako Innocent Grey Fandisc