|
☰ Links
|
|
| ID | 46265 |
|---|---|
| Name | Akira Seo |
| Other Names | 瀬尾 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ten Nights of the Singing Moon |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | January 17 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Blood Type | AB |
| Star Sign | Capricorn |
| Height | 153cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Seo
Profile
Anime boy Akira Seo is a character from Ten Nights of the Singing Moon.
They have been indexed as Male Teen with Green eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Male | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| xxx joined |
| fosi joined |

Facebook 
Ten Nights of the Singing Moon
Melty Blood Act Cadenza Ver. B