Kazumi Tsubata appears in Jukubo Miboujin Kazumi Musume no Kareshi ni Dakarete... as an unsorted character with short brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 47371 |
|---|---|
| Name | Kazumi Tsubata |
| Other Names | 津幡 かずみ (つばた かずみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Jukubo Miboujin Kazumi Musume no Kareshi ni Dakarete... |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | kimono, sandals, socks, bun, lipstick, mole |
| Personality | |
| Age | 49 |
| Height | 159cm |
| Weight | 61kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | A |
| Birthday | January 4 |
| Sign | Capricorn ♑ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazumi Tsubata
Profile
Kazumi Tsubata is a character from Jukubo Miboujin Kazumi Musume no Kareshi ni Dakarete....
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | (To Chest) |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Guasty joined |

Facebook 
Jukubo Miboujin Kazumi Musume no Kareshi ni Dakarete...